Batman Nüfusu Kaç?

Batman ‘ın 2020 Yılı Toplam Nüfusu Ne:
620.278

(620 Bin 278)

Yıllara (2007-2020) Göre Batman Nüfusu Grafiği

2020 Batman İlçeleri Toplam Nüfusu ve Kadın/Erkek Sayısı Tablosu

İlçeİlToplam NüfusErkek NüfusuKadın Nüfusu
MerkezBatman471.498236.570234.928
KozlukBatman61.10030.74530.355
SasonBatman30.77415.85614.918
BeşiriBatman29.96215.33914.623
GercüşBatman19.6609.9389.722
HasankeyfBatman7.2843.6893.595

Yıllara (2007-2020) Göre Batman Nüfusu ve Kadın/Erkek Sayısı Tablosu

YılToplam NüfusErkek NüfusuKadın Nüfusu
2020620.278312.137308.141
2019608.659306.261302.398
2018599.103301.413297.690
2017585.252293.843291.409
2016576.899290.479286.420
2015566.633284.866281.767
2014557.593280.002277.591
2013547.581275.136272.445
2012534.205268.941265.264
2011524.499263.901260.598
2010510.200255.502254.698
2009497.998250.612247.386
2008485.616244.981240.635
2007472.487236.314236.173

Batman İl Haritası

Yorumlar